SURREY ATHLETICS
The official website of Surrey County Athletic Association © 2018
Later years
Earlier years
  
 
 

You are here: Home> Cross-Country >County Championships 2010/2011
Today's Date: 21 August 2018
Surrey County Cross-Country Championships 2010 - 2011

UNDER-13 BOYS - Lloyd Park, Croydon, 8 January 2011

1Rian McCawleyCamberley&Dist13:54
2Charlie WyllieDorkingMV13:54
3Nathan GibsonAldershotF&D13:57
4Jamie BrownReigate Priory14:25
5Henry McCannReigate Priory14:34
6Paul BurgessHerne Hill H14:45
7George BourneWindsorSE&H14:55
8Josh BartholomewSutton&District15:04
9Jake RabyCamberley&Dist15:06
10Daniel AshwoodDorkingMV15:07
11Ben BarrySutton&District15:11
12Harry GraceAldershotF&D15:13
13James FlemingCamberley&Dist15:17
14Harry SpawforthGuildford&G15:18
15Bradley TimsonCamberley&Dist15:22
16Robert SpaldingCroydon H15:23
17Harry CritchleyWindsorSE&H15:25
18Omar HarharaCroydon H15:29
19Daniel HaughtonSutton&District15:34
20Max FerrariHerne Hill H15:35
21Sam CritchleyWindsorSE&H15:36
22Jack BallardSutton&District15:37
23James RadyHolland Sports15:49
24James BatesHerne Hill H15:52
25Hugo ThomasTiffin School15:54
26Jack WebsterSutton&District15:57
27Alfie BrownHerne Hill H15:59
28Andrejz FannerHerne Hill H16:00
29Callum BarkerHerne Hill H16:04
30Eddie WillisHerne Hill H16:05
31Ben CharnockSutton&District16:08
32George BrophyGuildford&G16:11
33Finn MoranEpsom & Ewell16:13
34Wil ParrottAldershotF&D16:16
35Tom HolmsworthSutton&District16:17
36Ethan ForsterCamberley&Dist16:18
37Ben DysonDorkingMV16:28
38Scott BedfordSouth London16:29
39Sean McCallisterSutton&District16:32
40Neil WellardKingston & Poly16:35
41Elliot LavilleHerculesWimb16:38
42Matt BoughtonReigate Priory16:44
43James FormbyCamberley&Dist16:53
44Jake RobertsReigate Priory16:58
45Max OakleyReigate Priory17:03
46Joe BrownWindsorSE&H17:06
47Jonathan HadidaOxted School17:09
48Tom FitchWindsorSE&H17:11
49Sam GibbsOxted School17:11
50Callum JamesDorkingMV17:24
51William BardsleySouth London17:30
52William AndrewsTiffin School17:34
53Tom JacksonTiffin School17:36
54Thomas BurnettDorkingMV17:38
55Nathan SmithReigate Priory17:46
56Alex BondHerculesWimb17:49
57Rhys JonesGuildford&G17:53
58Joe DominguesOxted School17:56
59Simon CornwellWindsorSE&H17:56
60Keir McDonaldOxted School17:56
61Harry PurcellWindsorSE&H18:03
62Harry RobinsonKingston & Poly18:05
63Adam AbduSutton&District18:10
64Reuban DracupTiffin School18:20
65Felix SmithsonReigate Priory18:21
66Simon HouseOxted School18:28
67Chris BerryReigate Priory18:29
68Matthew HaaszCroydon H18:33
69Oliver MoultDorkingMV18:48
70Oliver PhelpsKingston & Poly19:05
71Ben BallOxted School19:24
72Euan TraynorTiffin School19:29
73Christian BeatieTiffin School19:39
74Charlie WatkinsSutton&District20:02
75Kirusanth MurgariahTiffin School20:24
76Ben HoadReigate Priory20:31
77William BurdessTiffin School25:06
78Mohamed EitenTiffin School27:58
TEAM RESULT
1Camberley & District38(1, 9, 13, 15)
2Sutton & District AC60(8, 11, 19, 22)
3Herne Hill Harriers77(6, 20, 24, 27)
4Windsor, Slough E&H91(7, 17, 21, 46)
5Reigate Priory AC95(4, 5, 42, 44)
6Dorking & Mole V99(2, 10, 37, 50)
7Tiffin School194(25, 52, 53, 64)
8Oxted County School214(47, 49, 58, 60)

E&OE. If you know of any errors or omissions then please advise Webmaster.