SURREY ATHLETICS
The official website of Surrey County Athletic Association © 2020
Later years
Earlier years
  
 
 

You are here: Home> Cross-Country >County Championships 2007/2008
Today's Date: 2 June 2020
Surrey County Cross-Country Championships 2007 - 2008

UNDER-13 BOYS - Lloyd Park, Croydon, 5 January 2008

1Stephen KnuckeyAldershotF&D12:20
2Adam HulinDorkingMV12:46
3Jack WyllieDorkingMV12:49
4William RobinsonReigate Priory13:07
5Hugo FlemingWalton AC13:08
6Ben BradleyCamberley&Dist13:11
7Frazer NovellRiddlesdown 13:16
8Sam LinsleyWalton AC13:22
9Tom LeesCroydon H13:27
10Edward FotheringhamSutton&District13:37
11Josh KeislerStMRichmond13:39
12Sid TrengoveStMRichmond13:47
13Lascelles HusseyHerne Hill H13:48
14Henry SuggitAldershotF&D13:48
15Daniel WallisGuildford&G13:53
16Tom BallHerne Hill H13:58
17Jack ThorneHerne Hill H13:58
18Jack RoweAldershotF&D14:01
19Mason BaylissCamberley&Dist14:03
20Oliver GarnerStMRichmond14:05
21William RadyHolland Sports14:10
22Adam CauldwellAldershotF&D14:10
23Tim CarnellReigate Priory14:21
24Ed ClarkReigate Priory14:23
25Daniel DittonAldershotF&D14:30
26Michael CoxWoking AC14:30
27Evan LangmuirBelgrave H14:31
28Brogan McCawleyCamberley&Dist14:32
29J RalphSouth London14:34
30Ben ForemanSouth London14:39
31J MaleSouth London14:42
32Omari Carr-MillerCroydon H14:44
33Tim LivingstonTiffin School14:45
34Luke SemikinSutton&District14:46
35Tomos Holmes DaviesStMRichmond14:47
36Chris CarrJohnFisher S14:48
37T HarringtonSouth London14:49
38Patrick LucasJohnFisher S14:50
39Daniel DryAldershotF&D14:51
40Ben CulverwellStMRichmond14:53
41Ben WatsonOxted School14:54
42Callum StephensEpsom & Ewell14:57
43Sam KnightHolland Sports15:00
44Joshua HaaszCroydon H15:02
45Phil BearmanWalton AC15:06
46Josh CottinghamHolland Sports15:08
47Matthew BroderickTiffin School15:10
48Calum CarsonOxted School15:16
49Dominic Wynes-DevlinHerne Hill H15:26
50Archie MaherHerne Hill H15:27
51Alex JamesOxted School15:29
52Jacob CrossCroydon H15:32
53Hugh SaundersOxted School15:35
54Thomas Brankin-FrisbyDorkingMV15:39
55Kartik IyerCroydon H15:42
56Alex CardoeHerne Hill H15:43
57Conor Kissane-WoodWalton AC15:43
58Barnaby LewisHerne Hill H15:45
59Fraser HayHerne Hill H15:46
60Tom AubertinSouth London15:47
61Rory BloomJohnFisher S15:48
62Daniel FoxGuildford&G15:50
63Joshua FoulkesWoking AC16:11
64Ben MenhamOxted School16:15
65Ben ThompsonGuildford&G16:20
66Mark BaracAldershotF&D16:22
67Jacob RanierWoking AC16:26
68James MillerHolland Sports16:32
69Jamie RixJohnFisher S16:34
70Dylan WymerSutton&District16:51
71Peter ChappellJohnFisher S17:22
72Nikolaj SchubertTiffin School17:39
73Edwin HarrisTiffin School18:00
74James HughesJohnFisher S18:06
75E WattsSouth London18:23
76Michael MooreTiffin School18:25
77David BurnCroydon H18:36
78Toby SmithWoking AC18:47
79Harshul PatelTiffin School19:41
80Marvin BurkeCroydon H20:45
81Oliver GarnerTiffin School20:48

E&OE. If you know of any errors or omissions then please advise Webmaster.