Surrey Cross Country Championships, Lloyd Park, Croydon, 20th February 2010
UNDER 13 GIRLS - RESULTS
1105Katie Shiel-RankinAldershot Farnham&D14.44
2100Leigh ChapmanAldershot Farnham&D14.54
3133Lucy DrummondEpsom & Ewell H14.59
4157Alice ChandlerReigate Priory AC15.23
5116Stevie LawrenceCroydon Harriers15.38
6142Leanne LafreniereGuildford&Godalming15.41
7146Georgie HayHerne Hill Harriers15.48
8141Rebecca DingemansGuildford&Godalming15.54
9101Georgie HoffAldershot Farnham&D16.01
10102Tamara MyallAldershot Farnham&D16.03
11150Victoria PickenHerne Hill Harriers16.09
12163Charlotte RobinsonReigate Priory AC16.13
13200Kaitlin HowardWoking AC16.14
14193Eloise MilbourneWindsor, Slough E&H16.21
15196Emily ReevesWindsor, Slough E&H16.29
16191Kathryn DittonWindsor, Slough E&H16.36
17118Lucy BrettDorking & Mole V16.38
18139Bea AustinGuildford&Godalming16.40
19129Hannah MorrisDorking & Mole V16.43
20162Lydia ParkerReigate Priory AC16.46
21168Tessa BillupsSouth London H16.51
22177Keauna Phillips-DarkoSouth London H16.55
23199Megan BrookeWoking AC17.04
24119Beth BridgemanDorking & Mole V17.04
25151Elena Rodham-CookeHerne Hill Harriers17.06
26132Megan WinsladeDorking & Mole V17.08
27103Molly PocockAldershot Farnham&D17.15
28167Amy BillupsSouth London H17.16
29123Isabel IrwinDorking & Mole V17.16
30159Lucy HoadReigate Priory AC17.18
31179Alex RobertsSouth London H17.26
32186Rebecca PenfoldSutton & District AC17.29
33114Holly HaileCroydon Harriers17.31
34187Ella ShearsSutton & District AC17.33
35171Maddy CastrySouth London H17.41
36143Eleanor PalmerGuildford&Godalming17.50
37108Katrina HeardCamberley & District18.02
38160Bea HuntReigate Priory AC18.13
39122Emily Hornung N/SDorking & Mole V18.19
40161Holly MemetReigate Priory AC18.23
41189Sydney WarnerSutton & District AC18.26
42194Lauren MillerWindsor, Slough E&H18.28
43195Alice TurnerWindsor, Slough E&H18.29
44130Ellie Parnham N/SDorking & Mole V18.49
45124Hollie JenningsDorking & Mole V18.52
46165Francesca AdamsSevenoaks AC19.08
47121Lois DaviesDorking & Mole V19.12
48184Tabitha LambeSutton & District AC19.14
49148Olivia LamontHerne Hill Harriers19.29
50117Alice Blair N/SDorking & Mole V19.38
 
51185Sarah NedjaiSutton & District AC19.42
52154Isla AndersonHolland Sports AC20.09
53169Tilly BrooksSouth London H20.13
54125Fraya Jhugrod N/SDorking & Mole V20.34
55112Grace TompkinsCamberley & District21.01
56115Renee JonesCroydon Harriers0.00
 
UNDER 13 GIRLS TEAM RESULT
1Aldershot Farnham&D22(1, 2, 9, 10)
2Reigate Priory AC66(4, 12, 20, 30)
3Guildford&Godalming68(6, 8, 18, 36)
4Dorking & Mole V86(17, 19, 24, 26)
5Windsor, Slough E&H87(14, 15, 16, 42)
6Herne Hill Harriers92(7, 11, 25, 49)
7South London H102(21, 22, 28, 31)
8Sutton & District AC155(32, 34, 41, 48)
 
INCOMPLETE TEAMS
Croydon Harriers (5, 33, 56)
Woking AC (13, 23)
Camberley & District (37, 55)
Epsom & Ewell H (3)
Sevenoaks AC (46)
Holland Sports AC (52)